Wydarzenia

OSDnEE Patronem Merytorycznym

Kategoria: Wydarzenia  


Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy :)

 

Stowarzyszenie OSDnEE chciałoby ogłosić że w 2017 roku jak i w kolejnych latach obejmuje Patronatem Merytorycznym Seminaria związane z funkcjonowaniem rynku OSDn organizowane przez wydawnictwo Nowa Energia.

 

Aktualne Seminarium „Aktualne problemy funkcjonowanie OSDn” odbędzie się w dniach 16-17 października 2017 r. w Katowicach (Hotel Novotel Centrum), na które to seminarium serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia.

 

Dla naszych członków została przygotowana oferta rabatowa (obejmująca również uczestników którzy zdążyli się już zapisać). Przy rejestracji prosimy o podanie informacji że są Państwo członkiem Stowarzyszenia OSDnEE, oraz przesłać e-maila z potwierdzeniem że są Państwo członkiem Stowarzyszenia drogą mailową do osd@nowa-energia.com.pl oraz do wiadomości zarzad@osdnee.pl. Jeśli Państwo już są zarejestrowani prosimy o wysłanie e-maila z potwierdzeniem że są Państwo członkiem Stowarzyszenia, drogą mailową do osd@nowa-energia.com.pl oraz do wiadomości zarzad@osdnee.pl.

 

Rabat. Członkowie Stowarzyszenia otrzymują rabat w wysokości 30% za uczestnictwo w konferencji (opłata za nocleg nie podlega rabatowi).

 

Link do konferencji znajduje się poniżej

http://konferencje.nowa-energia.com.pl/osd/2017/

 

Zarząd OSDnEE